Instantné zubné implantáty alebo okamžité zaťaženie zubných implantátov

Najnovšie v oblasti zubných implantátov je okamžitý postup zubných implantátov. Taktiež nazývaný ako okamžité zaťaženie zubných implantátov alebo dentálnych implantátov na rovnaký deň, táto posledná metóda bola zavedená systémom nahradenia zubov Sargon Immediate Tooth.

Instantné zubné implantáty majú pokrokový dizajn a sú tak technicky pokročilé, že sú ďalšou generáciou v oblasti implantátov. Pri jednodňových implantátoch zubov neexistujú čakacie obdobia, ako v tradičnej metóde. Môžete si vymeniť zub v ten istý deň a odísť s novým implantátom zubov. Nový zub je rovnako dobrý ako vaše pôvodné zuby a môžete ich použiť, ako by ste používali bežné zuby.

Implantáty zubov s okamžitým zaťažením predstavujú významný pokrok v oblasti zubných obnovovacích schopností. V porovnaní s tradičnými zubovými implantátmi, ktoré vyžadujú niekoľko návštev na umiestnenie implantátov a niekoľko ďalších, aby sa umiestnila koruna. Tento postup môže trvať od 2 do 6 mesiacov v závislosti od toho, ako rýchlo sa implantát uzdravuje na druhej strane v ten istý deň môžu byť zubné implantáty vykonané za deň.

Pomocou okamžitých zubných implantátov môžete vyradiť z operácie za menej ako hodinu s implantátom a novým zubom. Už žiadne škaredé medzery v ústach s implantát skrutka sa objaví kedykoľvek váš úsmev! Procedúra sa vykonáva v miestnej anestézii.

Ďalšou výhodou okamžitých zubných implantátov je to, že okolité ďasná a kosti sú stále zdravé a plne dostupné, keď sú umiestnené implantáty. Pri oneskorených implantátoch sa okolité ďasná a kosti môžu utiecť a spôsobiť neprirodzene vyzerajúcu čiaru ďasien. Nepohodlie pri vkladaní zubných implantátov v ten istý deň je tiež pomerne nízke.

Ľudia, ktorí potrebujú nahradiť predný zub, sa môžu rozhodnúť pre okamžité implantáty zubov. Mnoho ľudí sa bojí, že chodí von so skrutkami vyčnievajúcimi z ďasien, ktoré sú príliš pravé v prednej časti úst. To môže byť pre tínedžerov a mladých ľudí pomerne strašidelné a vytvára nové priateľstvá a vzťahy. Instantné zaťaženie zubných implantátov je pravým požehnaním pre týchto ľudí.

Instantné zubné implantáty tiež pomáhajú vyhnúť sa mnohým návštevám, ktoré ľudia musia urobiť s zubným lekárom, aby si nahradili svoj zub. Šetrí čas, energiu a vyhýba sa úzkosti a stresu, ktoré mnohí ľudia skúsenosti pri návšteve svojich zubných lekárov.

stomatologicke potreby