Invisalign - korektné korigovanie zubov diskrétne

Invisalign - korektné korigovanie zubov diskrétne

Ak máte celý život zahnutý zuby, je prirodzené, že sa budete cítiť sebauvedomení. Koniec koncov, ne-tak-dokonalé zuby sú niečo, čo ľudia všimnú po celú dobu. Premýšľate nad tým, že sa na zvyšok svojho života nebudete usmievať, určite nie je otázkou. Tradičné kovové podložky sú tiež niečo, čo by ste nikdy neuvažovali vo vašom veku. Môžete si len predstaviť, aké pozornosti sa vám podarí s týmito vecami. Predtým, ako sa vzdáte nádeje a sľubu neprejavujete žiadne pocity šťastia, mali by ste sa pozrieť na Invisalign.

Spoločnosť Invisalign, vyvinutá spoločnosťou Align Technology, je najnovšou metódou ortodontickej liečby, ktorá je ideálna pre ľudí, ktorí nechcú nosiť tradičné kovové podložky. Táto metóda zahŕňa výrobu zostáv nastavených na mieru, ktoré pacienti budú nosiť počas celej liečby. Tieto zarovnávače sú transparentné a vôbec nie sú viditeľné. Nikdy sa nebudete cítiť sebazaprevádzajúci alebo v rozpakoch, keď sa na vás ľudia pozerajú.

Okrem toho sú zarovnávače vyrobené s použitím najnovšej technológie. Po tom, čo ortodontist certifikovaný spoločnosťou Invisalign získal dojem zubov a poslal ho do programu Align Technology, simuluje to špeciálny počítačový softvér. Akonáhle to urobíte, odborníci na Align začnú navrhnúť plán liečby, ktorý bude základom dizajnu vášho zosúlaďovača. Samozrejme, vaša ortodontická výučba bude hlavnou myšlienkou, pretože on bol ten, ktorý dôkladne skontroloval zuby.

Budete mať vaše Invisalign zarovnávače, akonáhle ich ortodontist dostane. Tieto zarovnávače sa dodávajú v súpravách, z ktorých každá sa mierne líši od ďalšej. Logika spočíva v tom, že každá sada bude robiť zuby rovnejšími, v jednom kroku naraz. V priemere sa na dva týždne nosí jedna sada zarovnávačov. Trvanie liečby Invisalignom trvá približne 9 až 15 mesiacov. Ak chcete, aby liečba prebiehala podľa plánu, mali by ste sa uistiť, že nosíte vaše zarovnávače po celú dobu. Zarovnávače je možné odstrániť len pri čistení zubov a zjednocovania.

Nenechajte sa prekvapiť, že invisalignové zarovnávače sú odnímateľné. Výrobca sa ubezpečil, že spotrebitelia, ako ste vy, nebudú počas trvania liečby nepríjemní. Stále môžete jesť svoje obľúbené jedlo bez obáv. Táto vlastnosť Invisalignu je možno najatraktívnejšia zo všetkých. Akonáhle vaše zuby už nie sú klenuté, váš ortodontist pravdepodobne odporúča, aby ste nosili pridržiavače aspoň v noci.

V Spojených štátoch ľudia trávia veľa peňazí na zubné závesy. Ceny Invisalignu môžu dosiahnuť až 9000 dolárov, avšak pre veľmi zlé podmienky. Ak máte obmedzený rozpočet, môžete sa poradiť s ortodontistom na financovanie a môžete požiadať aj svojho poskytovateľa zdravotného poistenia, ak by mali mať časť nákladov na zubné opasky. Týmto spôsobom môžete využiť výhody spoločnosti Invisalign bez nadmerného rozširovania financií. Teraz môžete mať tie dokonalé zuby, ktoré ste chceli tak dlho - a tvoji priatelia by si ich ihneď všimli.

stomatologicke potreby