Invisalign - korektné korigovanie zubov diskrétne

Invisalign - korektné korigovanie zubov diskrétne

Ak máte celý život zahnutý zuby, je prirodzené, že sa budete cítiť sebauvedomení. Koniec koncov, ne-tak-dokonalé zuby sú niečo, čo ľudia všimnú po celú dobu. Premýšľate nad tým, že sa na zvyšok svojho života nebudete usmievať, určite nie je otázkou. Tradičné kovové podložky sú tiež niečo, čo by ste nikdy neuvažovali vo vašom veku. Môžete si len predstaviť, aké pozornosti sa vám podarí s týmito vecami. Predtým, ako sa vzdáte nádeje a sľubu neprejavujete žiadne pocity šťastia, mali by ste sa pozrieť na Invisalign.

Spoločnosť Invisalign, vyvinutá spoločnosťou Align Technology, je najnovšou metódou ortodontickej liečby, ktorá je ideálna pre ľudí, ktorí nechcú nosiť tradičné kovové podložky. Táto metóda zahŕňa výrobu zostáv nastavených na mieru, ktoré pacienti budú nosiť počas celej liečby. Tieto zarovnávače sú transparentné a vôbec nie sú viditeľné. Nikdy sa nebudete cítiť sebazaprevádzajúci alebo v rozpakoch, keď sa na vás ľudia pozerajú.

Okrem toho sú zarovnávače vyrobené s použitím najnovšej technológie. Po tom, čo ortodontist certifikovaný spoločnosťou Invisalign získal dojem zubov a poslal ho do programu Align Technology, simuluje to špeciálny počítačový softvér. Akonáhle to urobíte, odborníci na Align začnú navrhnúť plán liečby, ktorý bude základom dizajnu vášho zosúlaďovača. Samozrejme, vaša ortodontická výučba bude hlavnou myšlienkou, pretože on bol ten, ktorý dôkladne skontroloval zuby.

Budete mať vaše Invisalign zarovnávače, akonáhle ich ortodontist dostane. Tieto zarovnávače sa dodávajú v súpravách, z ktorých každá sa mierne líši od ďalšej. Logika spočíva v tom, že každá sada bude robiť zuby rovnejšími, v jednom kroku naraz. V priemere sa na dva týždne nosí jedna sada zarovnávačov. Trvanie liečby Invisalignom trvá približne 9 až 15 mesiacov. Ak chcete, aby liečba prebiehala podľa plánu, mali by ste sa uistiť, že nosíte vaše zarovnávače po celú dobu. Zarovnávače je možné odstrániť len pri čistení zubov a zjednocovania.

Nenechajte sa prekvapiť, že invisalignové zarovnávače sú odnímateľné. Výrobca sa ubezpečil, že spotrebitelia, ako ste vy, nebudú počas trvania liečby nepríjemní. Stále môžete jesť svoje obľúbené jedlo bez obáv. Táto vlastnosť Invisalignu je možno najatraktívnejšia zo všetkých. Akonáhle vaše zuby už nie sú klenuté, váš ortodontist pravdepodobne odporúča, aby ste nosili pridržiavače aspoň v noci.

V Spojených štátoch ľudia trávia veľa peňazí na zubné závesy. Ceny Invisalignu môžu dosiahnuť až 9000 dolárov, avšak pre veľmi zlé podmienky. Ak máte obmedzený rozpočet, môžete sa poradiť s ortodontistom na financovanie a môžete požiadať aj svojho poskytovateľa zdravotného poistenia, ak by mali mať časť nákladov na zubné opasky. Týmto spôsobom môžete využiť výhody spoločnosti Invisalign bez nadmerného rozširovania financií. Teraz môžete mať tie dokonalé zuby, ktoré ste chceli tak dlho - a tvoji priatelia by si ich ihneď všimli.

stomatologicke potreby

Ako LED lampy môžu ušetriť peniaze a pomôcť životné prostredie 21.07.2019
Hlavne zložky zubnej pasty na bielenie zubov 13.07.2019
Ako liečia tinnitus vám pomôžu 11.07.2019
Knihy pre výcvik psov 11.07.2019
Ako používať propagačné riešenia 11.07.2019
Ako Benidorm dovolenku môže splniť každého cestuje Wish List: 5 zábavných aktivít v Španielsku 11.07.2019
Všetko, čo chcete vedieť o ohňostrojovej poistke 11.07.2019
Pád prináša vzrušenie do dymových hôr 11.07.2019
Hong Kong Hotely - Najlepšie miesta na pobyt počas čínskej Nový rok oslavy 11.07.2019
Obohate svoj dom so šumivými Diwali Diyas v tejto sezóne 11.07.2019
Ako ísť do zelena dňa 4. júla 11.07.2019
Retail Display Osvetlenie LED pásy sú fantastickou možnosťou 23.04.2019
Inman Aligner - novšia a rýchlejšia alternatíva k priečkam 23.04.2019
Inlay a Onlay - viac ako len kozmetická stomatológia 23.04.2019
Informácie o zubných dynoch 23.04.2019
Instantné zubné implantáty alebo okamžité zaťaženie zubných implantátov 23.04.2019
InstantBright Recenzia - Ako to funguje? 23.04.2019
Investujte do vášho vzácneho úsmevu hneď! 23.04.2019
Prečo navštíviť len najlepšiu zubnú kliniku vo vašom meste? 23.04.2019
Invisalign - Rovné zuby cez štýlové ošetrenie 23.04.2019