Invisalign - Rovné zuby cez štýlové ošetrenie

Invisalign - Rovné zuby cez štýlové ošetrenie

Možno ste dlho bojovali s krivými zubami a zaujímali by ste si, akú najlepšiu formu liečby by mohlo byť. Možno ste boli odložení známymi metódami liečby - ako sú kovové podložky. Už sa však nemusíte starať, pretože je teraz k dispozícii moderná liečba známa ako Invisalign. Poskytovatelia liečby Invisalign vo vašej oblasti by mali ponúknuť tie najlepšie služby.

O spoločnosti Invisalign

Liečba Invisalign pozostáva z použitia jasných zarovnávačov, ktoré sú špeciálne určené pre vás - používajú sa na mierne presúvanie zubov do požadovanej polohy. Tieto zarovnávače sú odnímateľné a pretože sú jasné, nie sú viditeľné. To znamená, že prejdete liečbou bez toho, aby ste sa obávali, ako vyzeráte, pretože tí, ktorí sú okolo vás, si nebudú vedieť, že máte zarovnávače. Zarovnávače sú pohodlné na nosenie, pretože sú hladké a dráždia dásne.

Rozhodovanie o poskytovateľovi

Existujú špecifické lekári, ktorí sú špeciálne vyškolení na liečbu Invisalignom. Nemali by ste predpokladať, že všetci zubní lekári alebo ortodonti môžu úspešne poskytnúť vám túto službu. Preto ak chcete podstúpiť liečbu, najlepším miestom na začatie je identifikácia certifikovaného poskytovateľa Invisalignu. Špecialisti spoločnosti Invisalign sú dobre vyškolení a certifikovaní, a preto sa môžete tešiť na vynikajúce výsledky. Môžete sa rozhodnúť navštíviť niekoľkých poskytovateľov, aby ste sa usídlili na ten, o ktorom sa domnievate, že sa počas liečby postará o vás starostlivo.

Počiatočné vymenovanie

Po identifikovaní kvalifikovaného poskytovateľa budete najprv naplánovať úvodnú schôdzku. Počas tohto vymenovania sa Váš lekár podrobne zaoberá vaším prípadom, aby zistil, či ste vhodným kandidátom na liečbu. Akonáhle sa to určí, môžete pokračovať a položiť všetky otázky týkajúce sa vašej liečby.

Váš liečebný plán Keď sa rozhodnete prejsť liečbou, lekár pripraví plán liečby. Tento plán bude smerovať vaše ošetrenie a tiež vývoj vašich zarovnávačov. Ak chcete pripraviť tento plán, Váš lekár bude musieť získať dojem zubov. Taktiež urobí fotografie a röntgenové lúče zubov, ktoré sa použijú na vytvorenie trojrozmernej prezentácie zubov.

Táto trojrozmerná prezentácia umožní vášmu lekárovi rozvíjať plán liečby a on vám bude schopný ukázať, ako budú vaše zuby vyzerať postupne. Taktiež vás bude môcť vedieť, ako dlho bude trvať liečba.

Vytváranie vašich zarovnávačov Po vypracovaní plánu liečby Váš lekár pripraví vaše zarovnávače. Za normálnych okolností dostanete prvé dva týždne súbor zrovnávačov, po ktorých budete musieť použiť nasledujúcu sadu. Váš lekár môže po šiestich týždňoch požiadať, aby ste sa zúčastnili stomatologického stretnutia, čo znamená, že pravdepodobne budete mať tretiu sadu zarovnávačov. Váš lekár skontroluje, či liečba postupuje podľa potreby, a potom vám poskytne ďalšiu sadu zarovnávačov. Tento proces bude pokračovať až do ukončenia liečby.

stomatologicke potreby

Najlepšie know-how na umývanie pod tlakom pre ženy 15.08.2019
Ako používať propagačné riešenia 15.08.2019
Informácie o zubných dynoch 15.08.2019
10 podnikov musí robiť pred koncom roka! 15.08.2019
Inlay a Onlay - viac ako len kozmetická stomatológia 15.08.2019
Inman Aligner - novšia a rýchlejšia alternatíva k priečkam 15.08.2019
Ako liečia tinnitus vám pomôžu 15.08.2019
Knihy pre výcvik psov 15.08.2019
Prečo navštíviť len najlepšiu zubnú kliniku vo vašom meste? 15.08.2019
Instantné zubné implantáty alebo okamžité zaťaženie zubných implantátov 15.08.2019
Invisalign - korektné korigovanie zubov diskrétne 15.08.2019
Ktoré nedostatky by mal dodávateľ LED svetla prekonať, aby splnil očakávania zákazníka? 15.08.2019
Ako Benidorm dovolenku môže splniť každého cestuje Wish List: 5 zábavných aktivít v Španielsku 15.08.2019
Hong Kong Hotely - Najlepšie miesta na pobyt počas čínskej Nový rok oslavy 15.08.2019
Invisalign - Rovné zuby cez štýlové ošetrenie 15.08.2019
Investujte do vášho vzácneho úsmevu hneď! 15.08.2019
Etiópia - Blue Nile & Lalibela 15.08.2019
Ajurvédske odporúčania týkajúce sa diéty pre každý typ tela 15.08.2019
InstantBright Recenzia - Ako to funguje? 15.08.2019
Ako ísť do zelena dňa 4. júla 15.08.2019